Annelis

Annelis

Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Ssaki szpitalne – www.aparat-ktg.euro-medical.pl

Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep www - Łóżka szpitalne – SKLEP EURO-MEDICAL - http://aparat-ktg.euro-medical.pl
Euro-Medical jako producent oprzyrządowania medycznego zachęca do przeczytania naszej obszernej oferty cenowej. Na naszej witrynie internetowej znajdziesz także porady jak dobrać asortyment medyczny. Doposażamy klientów detalicznych, szpitale oraz prywatne praktyki medyczne. Z naszą pomocą znajdziesz asortyment medyczny a także aparaturę medyczną w dobrej cenie. Sprawdź na naszej stronie w internecie cennik naszych sprzętów. Pamiętaj, że jeśli zamawiasz więcej sprzętu istnieje możliwość negocjować cenę. Możemy Ci zaoferować duże rabaty. Dbamy o naszych klientów proponując im dobrej klasy sprzęt w dobrej cenie. Zachęcamy do współpracy.
http://fotel-do-dializ.euro-medical.pl/
fotele ginekologiczne
http://www.holter-cisnienia.euro-medical.pl/
Dysponując bardzo sprawną siecią dystrybucyjną oraz sprzedażową, firma Euro-Medical może wciąż rozwijać się jako producent sprzętu medycznego. Codzienną pracę opieramy na wieloletniej tradycji, która od zarania umożliwia naszej firmie stale rozszerzać nasze możliwości. Euro-Medical w Bielsku-Białej jest obytym producentem jak również sprzedawcą sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, aparatury medycznej jak i innych wyrobów medycznych. Jako samodzielny podmiot gospodarczy istniejemy od 2000 roku a tkże cały czas rozwijamy swoją działalność w branży medycznej. Przedsiębiorstwo Euro-Medical narodziła się w 2000 roku, z misji zaoferowania polskim klientom wysokiej klasy sprzętu i aparatury medycznej.
http://holter-ekg.euro-medical.pl/
http://kardiomonitor.euro-medical.pl/
http://koncentrator-tlenu.euro-medical.pl/
Bierzemy aktywny udział w usprawnianiu i ulepszaniu Ochrony Zdrowia, a wymyślone przez nas rozwiązania są żywym przykładem owej aktywności. Dbamy o to, ażeby katalog tworzyły sprzęty, które w warunkach domowych pozwolą na zbadanie ciśnienia krwi (ciśnieniomierz elektroniczny), zbadanie prawidłowość kompozycji ciała (waga z pomiarem tłuszczu), albo zadbanie o sprawność dróg oddechowych (inhalatory). Spore doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat figurowania na rynku, kooperacja z firmami zagranicznymi, jak również wnikliwe studiowanie propozycji naszych klientów, pozwalają nam wytwarzać solidne, wytrzymałe oraz ergonomiczne wyroby. Sprawdzają się one wyśmienicie w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej (np. szkoły, szpitale, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy i tym podobne) jak też w domach klientów indywidualnych.
http://lozka-porodowe.euro-medical.pl/
łóżka szpitalne
parawan lekarski
pompy infuzyjne
Wykwalifikowany personel doradzi jaki ciśnieniomierz okaże się dla nas najlepszy, jaki mankiet dobrać, dokona też naprawy urządzeń. Zapraszamy do zakupów. Dzięki ciężko pracującemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, jesteśmy w stanie wdrażać do produkcji nowoczesne technologie a także produkty, tak by sprostać wymaganiom klientów. Świetna klasa naszych wyrobów w połączeniu z konkurencyjnymi cenami, tworzy bardzo dobrą ofertę dla naszych klientów. W 2016 roku ukończona została budowa nowej hali produkcyjnej, co przyłożyło rękę do zwiększenia produkcji oferowanego sprzętu.
http://pulsoksymetry.euro-medical.pl/
spirometry
http://ssaki-medyczne.euro-medical.pl/
http://stojak-na-kroplowke.euro-medical.pl/
Łóżko porodowe RELAX 5080: X

Państwa poszukiwania łóżek porodowych w satysfakcjonującej cenie mają swój kres u nas.
Łóżko porodowe jest jednym z najistotniejszychsprzętów na oddziale porodowym. Proponowane łóżka spełniają zapotrzebowanie większościoddziałów porodowych. Jeżeli potrzebują Państwo konkretnego produktu, zapraszamy.

http://szafki-przylozkowe.euro-medical.pl/
szafy lekarskie
wózki anestezjologiczne
http://wozki-reanimacyjne.euro-medical.pl/
Wózek inwalidzki 28
Tylko najlepsze wyroby w świetnych cenach.
Wózek inwalidzki który przedstawiamy może się pochwalić jakością oraz funkcjonalnością wybijającą go na obecnym rynku. Poszukując tego typu wyrobu należy kierować się przede wszystkim jakością oraz {trwałościąwytrzymałością a te oferujemy z najwyższej półki. Kupując u nas wózek inwalidzki otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości.

http://wozki-do-przewozu-chorych.euro-medical.pl/
wózki do przewożenia zwłok
wozki transportowo kąielowe
wozki zabiegowe
Wózek o mocnej budowie na podwójnym krzyżaku. Przeznaczony dla osób o wadze do 150 kg. UwagaJeżeli osoba ma ciężkość powyżej 100 kg , powinno kupić wózek z kołami bezdętkowymi. Natomiast jeżeli pacjent waży powyżej 120 kgdodatkowo powinno się rozważyć zastosowanietapicerki ortopedycznej L14L15. Jest to siedzisko i oparcie obite na podstawie drewna, które dostarcza odpowiednią wytrzymałość a dodatkowo zapewniają prawidłową stabilizację.

URL Sito: E-mail: Questo indirizzo e-mail è protetto dallo spam bot. Abilita Javascript per vederlo.