Miłosz

Miłosz

Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Aparaty EKG – SKLEP INTERNETOWY FOX OLSZTYN

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Aparaty KTG – www.fox.olsztyn.pl - http://fox.olsztyn.pl
Wózek inwalidzki jest kołowym sprzętem mobilnym, w którym siedzi użytkownik. Urządzenie jest napędzane ręcznie (poprzez obracanie kół ręką) lub poprzez różne zautomatyzowane mechanizmy. Wózki inwalidzkie są używane przez ludzi, dla których chodzenie jest trudne lub nieosiągalne z przyczyn choroby (fizjologicznej lub fizycznej), urazu albo niepełnosprawności. Wózek inwalidzki tosiedzisko wyposażone w koła. Sprzet pojawia w wariantach umożliwiających ręczny napęd siedzącej osoby obracającej ręcznie tylne koła lub napęd elektryczny przy pomocy silników. Za siedzeniem często znajdują się uchwyty, które ułatwiają różnym osobom przetaczanie. Ludzie, którzy mają kłopoty z siedzeniem i chodzeniem, niejednokrotnie używają wózka. Standardowy ręczny wózek inwalidzki posiada siedzenie, podnóżki i cztery koła: dwa, kółka z przodu i dwa duże koła z tyłu.
http://fox.olsztyn.pl/aparaty-ekg/
http://fox.olsztyn.pl/aparaty-ktg/
http://fox.olsztyn.pl/chlodziarki-na-leki/

Hiszpania posiada mnóstwo atrakcji – doskonałą kuchnię, delikatny klimat, wpadającą w ucho muzykę i fascynującą historię. A teraz najistotniejze wyróżnienie: Hiszpania niedawno została okrzyknięta najzdrowszym krajem na ziemi. oomberg przygotował dane z ONZ, Banku Światowego i Światowej Organizacji Zdrowia, analizując 169 państw pod kątem szeregu bodźców, od średniej długości życia do otyłości, palenia tytoniu, jakości powietrza i dostępu do czystej wody.
Rezultaty pokazują, że Hiszpania podniosła ranking z 6. miejsca w poprzednim roku, spychając Włochy na drugie miejsce. Islandia, Japonia i Szwajcaria są zaraz za nimi, na liście, która pokazuje powiązanie pomiędzy zdrowiem a statusem finansowym. Państwa o wysokich dochodach w Europie i na Pacyfiku figurują na szczycie tabeli. Natomiast 17 z 20 krajów o najniższym rankingu znajduje się w Afryce Subsaharyjskiej, wraz z Jemenem, Afganistanem i Haiti. Ale chociaż dochód jest mocnym wskaźnikiem, rzut oka na listę pokazuje, że istnieją naturalnie inne bodźce.
http://fox.olsztyn.pl/fotele-do-dializ/
http://fox.olsztyn.pl/fotele-ginekologiczne/
kardiomonitory
Prowadzimy sprawny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny oraz możliwość dostępu do części zamiennych. Zakupienie aparatu w naszej firmie nie kończy się na zawarciu zakupu. Sprzęt, który kupujecie jest darmowo dowożony przez naszych serwisantów na wskazane adres i tam instalowany. Podczas instalacji wdrażamy system oraz prowadzimy szkolenie aplikacyjne. Pracownicy działu technicznego są do Państwa dyspozycji, aby móc zapewnić jak najszybszą pomoc w przypadku naprawy, awarii lub konserwacji użytkowanego sprzętu.
koncentratory tlenu
lampy zabiegowe
łóżka szpitalne
pompy infuzyjne
pulsoksymetry
Czas serwisowy pompy ustalany jest indywidualnie do każdego zamówienia - zgodnie z potrzebami klienta. Jesteśmy otwarci na wasze propozycje z Twojej strony - jeśli chcesz urządzenie zastępcze, zapytaj, znajdziemy dla Ciebie coś na zastępstwo. Gdy zaakceptujesz koszty Twoja pompa trafi do sali napraw, na stół serwisanta. Wszystkie części, których posłużymy się do naprawy są odpowiednie, z gwarancją, prosto od producenta. Gdy okaże się, że naprawa będzie wymagała nietypowego podejścia - nasi ludzie postarają się wybrnąć z sytuacji, które Cię usatysfakcjonuje. Następnie urządzenie przejdzie serię testów, abyśmy mieli stuprocentową pewność, że trafi do Ciebie sprawne oraz gotowe do użycia. Zostanie wyskalowane przez naszego pracownika oraz wyczyszczone. Zapakujemy Twoją pompę w piankę zabezpieczającą i w wyznaczonym pudełku wyślemy do Ciebie przy pomocy naszych kurierów.

spirometry
ssaki medyczne
stojaki na kroplówkę
http://fox.olsztyn.pl/stoly-operacyjne/
Nasze firmy serwisowe mają autoryzację wszystkich producentów do wykonywania przeglądów okresowych jak i serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu medycznego. Usługi prowadzone przez naszą działalność cechują się wysoką jakością gwarantowaną przez środkowe audyty według systemu przeglądów jakości, jak i konkurencyjnością dzięki posiadaniu pozycji niezależnego centrum techniki medycznej. Dzięki dużej, doświadczonej grupie serwisowej jesteśmy wstanie objąć opieką serwisową niemal każdy sprzęt. Naszym klientom oferujemy wybór między akcesoriami oryginalnymi oraz zamiennymi. Nasza firma oferuje: Serwisem sprzętu medycznego, Przeglądy techniczne, Instalację, demontaż oraz aktualizację aparatury, Ocena oraz przekazywanie orzeczeń dokumentacyjnych sprzętu, Pomoc przy zakupie, Przeszkalanie w zakresie obsługi urządzeń szpitalnych, Wycena aparatury, Wystawianie paszportów technicznych.

http://fox.olsztyn.pl/szafy-lekarskie/
http://fox.olsztyn.pl/szafki-przylozkowe-szpitalne/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-chorych/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok/
Fotel zabiegowy JFZ 1
Fotel zabiegowy JFZ 1 znajduje zastosowanie w ośrodkach zdrowia, gabinetach placówek prywatnych oraz lekarskich. Fotel zabiegowy przeznaczony jest do przeprowadzania badań i zabiegów pacjentów m.in: dializ, pobierania krwi, badań ogólne, okresowe.

Dostępność fotela JFZ 1:
JFZ 1 - fotel położony na stopkach
JFZ 1 K - fotel położony na kołach jeznych z hamulcem

Wyposażenie standardowe:
• podstawa fotela zbudowana ze stali malowanej farbą proszkową w kolorze białym
• tapicerka skaj
• oparcie pleców z regulacją za pomocą sprężyn gazowych
• komplet podłokietników z regulacją

http://fox.olsztyn.pl/wozki-anestezjologiczne/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-reanimacyjne/
http://fox.olsztyn.pl/wozki-zabiegowe/
KARFIOMONITOR
Kardiomonitor CMS 9000
Kardiomonitor firmy Contec w pełni nowoczesny kardiomonitor do zastosowania w szpitalach, w szczególności w na izbie przyjęć, na sali operacyjnej i oddziałach kardiologii. Duży czytelny ekran, szeroki zakres opcji dodatkowych możliwość pracy samodzielnie oraz współpracy z centralą.

12.1’’ ekran dotykowy TFT LCD
wyposażony w polski język
funkcje kardiomonitora to: monitorowanie ekg, tętna, nieinwazyjny pomiar ciśnienia, saturacja spO2, ilość, tęperatura
jednoczasowe wyswietlanie do 7 wykresów ekg, krzywej pletyzmograficznej oraz krzywej oddechowej

szafki przyłóżkowe
lampy bakteriobójcze

URL Sito: E-mail: Questo indirizzo e-mail è protetto dallo spam bot. Abilita Javascript per vederlo.